Apartamenty Zakopane
Apartamenty Viva Maria, Zakopane

APARTAMENT II "POD SMREKAMI" dla 4-7 osób

Apartament Pod Smrekami - zobacz więcej zdjęć
zobacz więcej
Jest to obszerny apartament o powierzchni 77m2 przeznaczony dla osób lubiących aktywny wypoczynek w górach a jednocześnie ceniących sobie komfort i funkcjonalność. Został zaprojektowany i urządzony tak aby 4 - 7 osób mogło bardzo wygodnie zamieszkać przez okres od kilku do kilkunastu dni.

POKÓJ DZIENNY
Został zaprojektowany jako duża otwarta przestrzeń, która daje możliwość wspólnego spędzania czasu mieszkańcom zarówno zarówno podczas wspólnej zabawy jak i w czasie posiłków czy ich przyrządzania. Jego wydzieloną część można wieczorem w prosty sposób przekształcić w niekrępującą sypialnię.

ANEKS KUCHENNY a właściwie KUCHNIA
Jest połączona z częścią dzienną. Powstało dzięki temu obszerne wnętrze, w którym znalazło się także miejsce na duży stół dla sześciu osób. Kuchnia wyposażona jest w dużą, dwukomorową lodówkę z zamrażarkę, zmywarkę i ceramiczną płytę grzewczą z piekarnikiem. Na wyposażeniu kuchni znajdują się zastawy stołowe oraz wszelkie niezbędne naczynia i dodatki kuchenne.

SYPIALNIA
Wyposażona w duże łóżko małżeńskie o szerokości 180 cm. z wygodnym materacem. Ponadto jest tam rozkładana dwuosobowa sofa, która może być przekształcona w spanie np. dla dziecka. Sypialnia posiada własną garderobę.

DWIE ŁAZIENKI
Niewątpliwie zaletą apartamentu jest to, że posiada dwie w pełni wyposażone łazienki. Nie ma więc obawy, że jeżeli chcemy rano wstać wcześnie na narty czy też pójść w góry to zablokuje nas "korek" w łazience. Każda z łazienek jest wyposażona w ceramikę sanitarną (umywalka i miska wisząca) niemieckiej firmy KERAMAG. W każdej jest też duża kabina prysznicową ze szkła hartowanego, akrylowy brodzik dojący poczucie stąpania po ciepłej powierzchni, łatwy do utrzymania w czystości. W kabinie zainstalowany jest wielofunkcyjny natrysk z regulowanym strumieniem wody i bateria termostatyczna utrzymująca stałą temperaturę wody niezależnie od ewentualnych wahań temperatury w sieci.

PRZEDSIONEK
znajdują się w nim dwie obszerne szafy. Pierwsza na okrycie zewnętrzne i buty, druga w której można bez trudu zmieścić cały niezbędny sprzęt sportowy: narty, deski snowbordowe czy sanki zimą a rowery latem.

www.apartamenty-zakopane.com.pl Znajdź nas w Google+